Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Falra köpöd a kávédat, ha megnézed A mi kis falunk új bakivideóját

Falra köpöd a kávédat, ha megnézed A mi kis falunk új bakivideóját

Zene, Film & Kultúra

Falra köpöd a kávédat, ha megnézed A mi kis falunk új bakivideóját

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 10:51

Bakiparádé érkezett A mi kis falunk 5. évad 11. részéhez.

A mi kis falunk legutóbbi epizódja ismét a nézettségi toplista élén végzett. Bár a 15. héthez képest az 5. évad. 10. epizódjánál volt némi visszaesés:

míg a 10. részt 1 031 484-en nézték a teljes lakosságból, és 600 134-en a fő korcsoportból (18-49), addig a 11. részt nagyjából százezer nézővel kevesebben mindkét csoportban.

Ez persze nem jelenti azt, hogy A mi kis falunk veszítene a népszerűségéből, hétről-hétre megfigyelhető ez a hullámzás az epizódok nézettségében, és amióta a sorozat visszatért, stabilan tartja vezető pozícióját a nézettségi versenyben. Az előző epizódot is csaknem 934 ezer ember követte a teljes lakosságból.

A széria minden epizódjához készül egy bakiparádé, amelyet az RTL Klub A mi kis falunk hivatalos műsoroldalára tölt fel. Alább a 11. részhez tartozó bakivideót nézhetitek meg, de előre szólunk, hogy semmiképp se étkezés vagy ivás közben tegyétek, mert nem lesz jó vége, ha elkezdtek szakadni a nevetéstől.

Borítókép: RTL Klub