Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Újdonság várható A mi kis falunkban

Újdonság várható A mi kis falunkban

Zene, Film & Kultúra

Újdonság várható A mi kis falunkban

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 06:36

A mi kis falunk következő részében a falu polgármestere felajánlja Pajkaszeg lakóinak, hogy kérhetnek tőle bármit, de ahelyett, hogy az ő kéréseiknek tenne eleget, a saját elképzeléseit tervezi megvalósítani.

Alig néhány hete indult el A mi kis falunk 5. évada, de nemsokára határozatlan időre búcsút kell intenünk a sorozatnak, hiszen az 5. epizód után egy hosszabb szünetre vonul. Hogy pontosan mikor térhetünk vissza Pajkaszegre, azt egyelőre nem tudni, de az már kiderült, hogy milyen műsor kerül a sorozat helyére.

Addig azonban még két epizód is adásba kerül. A soron következő negyedik részben egy nagy összegű támogatás érkezik a falu részére, ami merész ígéretekre és nagylelkűségre sarkallja a polgármestert. A közmunkások váratlan lehetőséget kapnak, hogy valóra váltsák nagy álmukat, melyben kénytelenek Bazsónak is helyet szorítani. Titokzatos nő érkezik Pajkaszegre a reggeli busszal, aki kitartóan kérdezősködik Berkics László felől.

Az RTL Klub nemrég közzétett egy exkluzív jelenetet, amit az epizód előzetesével együtt alább tekinthettek meg.

Borítókép: RTL Klub