Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Fájni fog a hasad A mi kis falunk új bakivideójától

Fájni fog a hasad A mi kis falunk új bakivideójától

Zene, Film & Kultúra

Fájni fog a hasad A mi kis falunk új bakivideójától

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.09.22. 06:36

Fergeteges bakiparádé érkezett A mi kis falunk 5. évad 1. részéhez, amiben arra láthatunk példát, hogy milyen, amikor a színész mindig elneveti magát, de maga sem tudja, hogy miért.

Szeptember 19-én indult el A mi kis falunk 5. évada az RTL Klubon. Ahogy azt már megszokhattuk, a csatorna most is közzétett egy bakiparádét, amiben az előző epizód félresikerült felvételeit láthatjuk. Ebben arra láthatunk példát, milyen az, amikor a színész mindig elneveti magát, de maga sem tudja, hogy miért.

A szeptember 26-ai epizódban óriási cirkusz várható. A polgármester újabb stiklijei miatt Laci és Ildikó nem tudnak elválni. Stoki idő előtt szeretne nyugdíjba vonulni, ám ehhez szüksége lenne szolgálati fegyverére. Pajkaszeg állatorvosa kénytelen szembe nézni legmélyebb gyerekkori félelmével.

Borítókép: RTL Klub