Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

A mi kis falunk: Brad Pitt megérkezik Pajkaszegre – videó

A mi kis falunk: Brad Pitt megérkezik Pajkaszegre – videó

Zene, Film & Kultúra

A mi kis falunk: Brad Pitt megérkezik Pajkaszegre – videó

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 12:00

A mi kis falunk 5. évadának első részében maga Brad Pitt érkezik meg Pajkaszegre; legalábbis ő annak mondja magát.

Szeptember 19-én, szombat este végre visszatérünk Pajkaszegre, de ezúttal már nem az előző évadok ismétléseivel. Bár a koronavírus alaposan megnehezítette a produkciót gyártó stáb dolgát, mégis sikerült időre elkészülniük az 5. évad első epizódjaival, aminek első részét már ezen a héten láthatjuk az RTL Klubon.

A hőmérő címet viselő epizódban Viki hazaköltözik, Nelli és Zsolt összeköltözése pedig meghiúsulni látszik. Szifon és Baki hazatér a premierről, de a faluban nem igazán kapják meg azt a tiszteletet, amit „filmsztárként” érdemelnének. A doktor az eltűnt jegygyűrűjét keresi, Erika pedig amiatt aggódik, hogyan mondjon el Gyurinak egy örömhírt.

Az epizódhoz két kedvcsináló előzetest is kaptunk: az elsőnek a középpontjában egy pozitív terhességi teszt, míg a másikban egy a pajkaszegi Brad Pitt áll. A mi kis falunk 5. évadának első részét szombat este 20 órától láthatjuk.

Borítókép: IMDb