promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
A mi kis falunk: Brad Pitt megérkezik Pajkaszegre – videó
Borítókép:  IMDb
Zene, Film & Kultúra
Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

A mi kis falunk 5. évadának első részében maga Brad Pitt érkezik meg Pajkaszegre; legalábbis ő annak mondja magát.

Szeptember 19-én, szombat este végre visszatérünk Pajkaszegre, de ezúttal már nem az előző évadok ismétléseivel. Bár a koronavírus alaposan megnehezítette a produkciót gyártó stáb dolgát, mégis sikerült időre elkészülniük az 5. évad első epizódjaival, aminek első részét már ezen a héten láthatjuk az RTL Klubon.

A hőmérő címet viselő epizódban Viki hazaköltözik, Nelli és Zsolt összeköltözése pedig meghiúsulni látszik. Szifon és Baki hazatér a premierről, de a faluban nem igazán kapják meg azt a tiszteletet, amit „filmsztárként” érdemelnének. A doktor az eltűnt jegygyűrűjét keresi, Erika pedig amiatt aggódik, hogyan mondjon el Gyurinak egy örömhírt.

Az epizódhoz két kedvcsináló előzetest is kaptunk: az elsőnek a középpontjában egy pozitív terhességi teszt, míg a másikban egy a pajkaszegi Brad Pitt áll. A mi kis falunk 5. évadának első részét szombat este 20 órától láthatjuk.

Hasonló tartalmak
Galéria - Van képünk hozzá
Színes
Tech & Tudomány
Helyi Hírek
Időjárás