promotions.hu
Sötét mód
Keresés
Menü megnyitás
Kiderült, hogy mikor jön A mi kis falunk 5. évada

Kiderült, hogy mikor jön A mi kis falunk 5. évada

Zene, Film & Kultúra

Kategória fejléc
Megosztás
Másolás

Az RTL Klub sikersorozatának folytatásban ismét nyomon követhetjük Pajkaszeg lakóinak fordulatokban gazdag hétköznapjait.

A mi kis falunk ötödik évada szeptember 19-én 20:00-kor folytatódik és végre kiderül: kopogtat-e a gólya Pajkaszegen. A negyedik évad Erika terhességi tesztjének kérdésével ért véget. Az ötödik évad első epizódjában pedig rögtön fény derül a titokra, hogy mit látott a teszten Gyuri párja.

Folytatódik Viki, Zsolt és Nelli szerelmi háromszöge. Laci és Ildikó azon ügyködik, hogy elválhassanak, de olyan akadályokba ütköznek, amelyekre nem számítanak. A polgármester idegeit a falu anyagi helyzete és egy nem várt támogatás borzolja.

A közmunkások lehet, hogy végre valóra váltják az álmaikat. Emellett a pajkaszegiek életét pedig egy titokzatos hölgy felbukkanása is izgalmassá teszi a következő évadban.

Szeptember 19-től A mi kis falunk epizódjai audio-narrációval is rendelkeznek. Az új évad kezdési dátumát a sorozat Gyurija árulta el.

Borítókép:  RTL Klub

Hasonló tartalmak

Galéria - Van képünk hozzá

Színes

Tech & Tudomány

Helyi Hírek

Időjárás