Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

„Ebben az országban most a legnagyobb érték, az élesztő!”

„Ebben az országban most a legnagyobb érték, az élesztő!”

Zene, Film & Kultúra

„Ebben az országban most a legnagyobb érték, az élesztő!”

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 07:07

Valakinek a liszt, valakinek az élesztő.

Nemrég indult el az RTL Klubon A mi kis falunk alkotóinak legújabb, az egészségügyi helyzet körülményei, lehetőségei inspirálta sorozata, a Segítség! Itthon vagyok!, ami olyan emberek sorsát mutatja be, akiknek az életét többé, vagy kevésbé, de mindenképpen befolyásolja ez az új helyzet.

A társadalmilag elfogadott, biztonságos kapcsolattartás terepe a telefon, vagy a videochat – a fikció szereplői is ezen keresztül tartják a kapcsolatot, élik meg mindennapjaikat, ünnepeiket, vitáikat vagy éppen szerelmeiket. A történetben egymás melletti, párhuzamos, de valamilyen módon egymással kapcsolatban lévő szálakon keresztül ismerjük meg a szereplők történeteit.

Úgy tűnik, hogy az RTL-nek jobban mennek ezek a karanténos műsorok, ugyanis a Segítség! Itthon vagyok! pilot epizódját 545 ezren követték, de a Maradj haza magadnak! és a Made in Karantén is 600 ezer felett teljesített.

A mi kis falunk alkotói sorozatának következő epizódját április 26-án vasárnap este láthatjuk, amiben a Debreczeny Csaba által alakított Teó megmondja a tuti, miszerint

„Ebben az országban most a legnagyobb érték, az élesztő!”

Borítókép: RTL Klub