Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Pofozkodós lett A mi kis falunk utolsó bakiparádéja – videó

Pofozkodós lett A mi kis falunk utolsó bakiparádéja – videó

Zene, Film & Kultúra

Pofozkodós lett A mi kis falunk utolsó bakiparádéja – videó

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.04.08. 07:37

Már-már több pofon csattan el benne, mint egy Bud Spencer-filmben.

Véget ért A mi kis falunk 4. évada, az előző hétvégén láthattuk az évadzáró epizódot. Természetesen a sorozat folytatódik, az 5. évad forgatását április közepén kezdte volna meg a stáb, azonban a koronavírus-járvány miatt határozatlan időre elhalasztották.

Az utolsó epizódban a közmunkásokat meghívták Budapestre, a filmjük bemutatójára. Zsolt rászánta magát, hogy hivatalosan is felvállalja kapcsolatát Nellivel. Erika és Gyuri viszonya szintet lépett és a papnak is volt egy meglepetése.

Az évadzáróhoz készült bakiparádéban leginkább a közmunkások jelenteit láthatjuk, de meg is számolhatjuk, hány pofont kapott Szarvas József a felvételek során.

Borítókép: RTL Klub