Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Szomorú: véget ér A mi kis falunk

Szomorú: véget ér A mi kis falunk

Zene, Film & Kultúra

Szomorú: véget ér A mi kis falunk

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.04.04. 09:09

Határozatlan időre elbúcsúzunk Pajkaszegtől.

Az RTL Klub sikersorozatának rekordhosszúságú, 18 epizódos 4. évadát szombat esténként követhettük. A csatorna egyik legnézettebb műsora azonban most jó időre véget ér, mert a járvány miatt a stáb nem tudta elkezdeni az 5. évad forgatását.

Az RTL Magyarország a hivatalos weboldalára számos videós tartalmat töltött fel, mint például az aktuális epizódokhoz készült bakiparádé, amelyek sokak szerint sokkal viccesebbek, mint az egész sorozat.

Biztosak lehetünk benne, hogy az évadzáróhoz is fergeteges bakivideó fog érkezni, hiszen az utolsó rész leírása szerint a közmunkásokat meghívják Budapestre, a filmjük bemutatójára. Zsolt rászánja magát, hogy hivatalosan is felvállalja kapcsolatát Nellivel. Erika és Gyuri viszonya szintet lép és a papnak is van egy meglepetése.

Borítókép: RTL Klub

Legolvasottabb hírek