Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Nagy visszatérés A mi kis falunkban!

Nagy visszatérés A mi kis falunkban!

Zene, Film & Kultúra

Nagy visszatérés A mi kis falunkban!

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 08:08

Két epizód van hátra az RTL Klub sikersorozatának 4. évadából, április 4-e után aztán határozatlan időre el kell búcsúznunk Pajkaszegtől

Az utolsó előtti részben a polgármester összekoccan a pajkaréti polgármesterrel. A hibás fél felkutatása két rendőrt kívánó feladat, így Stoki és Sulyok közös nyomozásba kezd. Laci paintballozni készült Stokival, aki a nyomozás miatt nem tud menni, de szerencsére a látogatóba érkező öreg Berkics vállalkozik a feladatra. A falubeliek lomtalanítást szeretnének, ám az arra szánt pénzt a polgármester már rég elköltötte másra, így ki kell találni valamit, hogy a régi kacatok is eltűnjenek és a káposzta is megmaradjon.

Egy régi szereplő is visszatér a sorozatba, mégpedig Nagy Sándor, aki Pajkarét rendőrét alakítja. Az alábbi videóban bepillantást nyerhetünk az esti epizód egyik jelenetébe.

Borítókép: RTL Klub