Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Olyan bakivideó jött ki A mi kis falunkhoz, amit nem bírsz ki nevetés nélkül

Olyan bakivideó jött ki A mi kis falunkhoz, amit nem bírsz ki nevetés nélkül

Zene, Film & Kultúra

Olyan bakivideó jött ki A mi kis falunkhoz, amit nem bírsz ki nevetés nélkül

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 13:50

Amikor a színészek sem bírják ki nevetés nélkül...

Az RTL Klub sikersorozatának legutóbbi részében Nelli és Zsolt viszonya már épp elmélyülne, amikor Nelli apja érkezik váratlanul a bolthoz, Zsoltot menekülésre kényszerítve. A Papot egy másik faluba hívják temetni, ám nem is olyan egyszerű oda eljutni, mint gondolta. Gyuri pedig szembesül azzal, hogy a férfiaknak szőr nő az orrukban.

A 4. évad 13. epizódjához kiadott bakiparádéban elég sok jelenetből láthatunk, amit eleinte nem sikerült felvenni. Ezek azok a pillanatok, amikor már a színészek sem bírják ki nevetés nélkül, és meg is tudjuk érteni, hogy miért.

Borítókép: RTL Klub