Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Pajkaszeg bakis oldala: sosem látott felvételek A mi kis falunk-ból

Pajkaszeg bakis oldala: sosem látott felvételek A mi kis falunk-ból

Zene, Film & Kultúra

Pajkaszeg bakis oldala: sosem látott felvételek A mi kis falunk-ból

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 15:15

A mi kis falunk forgatása épp ugyanolyan parádés, mint amilyen maga a sorozat.

Szombat este a nyolcadik epizóddal folytatódik az RTL Klub sikersorozatának negyedik évada. Ahogy arról korábban hírt adtunk, a új részben komoly veszteség éri Pajkaszeg egyik lakosát, és valaki a munkáját is el fogja veszíteni.

Az RTL Kub a hivatalos weboldalán olyan tartalmakat is megoszt a sorozat rajongóival, amelyeket az egyes részekben nem láthatnak. Ilyenek például a bakik is. Ha csak az alábbi, a múlt heti epizódhoz készült válogatást nézzük meg, láthatjuk, hogy A mi kis falunk forgatása épp ugyanolyan parádés, mint maga a széria, és a színészek is emberek, ugyanúgy hibázhatnak, de ezeken mindig nagyokat derülnek.

A mi kis falunk következő részét szombat este 20 órától láthatjuk az RTL Klubon.

Borítókép: Life