Gáspár Győzőn nevet az internet népe, és ő még csak nem is sejti

Mémmé vált az éneklő Gáspár Győző, zseniális ez a poén.
Győzike, azaz Gáspár Győző egy olyan figura Magyarországon, aki mellett szinte lehetetlenség elmenni szó nélkül. A Győzike show-val maradandót alkotott, és azóta is mindig emlékezetesek a szereplései, akárhol is tűnik fel a Romantic együttesből ismert, karakteres showman – akinek amúgy szinte az egész családjából celeb lett az évek alatt, bár ennek árnyoldala is van.

Győzike lányai életveszélyben voltak, egy őrült akarta bántani őket?
Olvass tovább...
Gáspár Győző leginkább az előadásmódjával és az energiájával varázsolja el a közönséget, hiszen ő egy igazi központi alak, akit rengetegen szeretnek. Az énekhangjával viszont nem mindig tudja úgy megbabonázni az embereket, mint a színpadi jelenlétével – sőt, egyes kommentelők szerint nincs éppenséggel jó hangja a hírességnek, és ezt most egy mém formájában is bizonyították.
Hihetetlen gyorsasággal terjed az interneten egy poénvideó, amihez azt írták, hogy:
„Amikor a vizsgán a tanár menne már ebédelni, és megadja a szánalom kettest a söpredék feleletedre”
– közben pedig Győzike énekli elég sajátos, nem túl lenyűgöző módon Kovács Kati örökzöld slágerének, az „Úgy szeretném meghálálni” című gyönyörű dalnak a refrénjét egy Sláger TV-s műsorban.
A visszajelzések alapján nagyon tetszik az embereknek ez a humoros kis szösszenet, hiszen Győzike (ezen a felvételen nem éppen kellemesnek nevezhető) énekhangja tökéletesen illik ahhoz az életérzéshez, amit a szöveg sugall. Biztosan sokan voltak már hasonló helyzetben, így rengetegen tudják, hogy milyen is az, amikor diákként nem készülünk fel rendesen, és minden reményünk abban van, hogy a tanár megszán minket egy kettessel.
Persze szeretnénk megemlíteni, hogy Gáspár Győző nagyon jól csinálja azt, amit csinál, így valószínűleg nem a rosszindulat vezérelte a vicces videó készítőit, hanem az, hogy ő nagyon ikonikus, és az érintett előadása tökéletesen illett a szituációhoz.
Itt lehet megtekinteni az imént ismertetett poénvideót:
Akit pedig érdekel egy kicsit komolyabb beszélgetés Gáspár Győzővel, az itt megnézheti az interjúját Palikékkal:
