Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Will Smith Budapesten találta meg a hasonmását, aki meg akarta ölni

Will Smith Budapesten találta meg a hasonmását, aki meg akarta ölni

Színes

Will Smith Budapesten találta meg a hasonmását, aki meg akarta ölni

Színes

Helmeczi Benjamin 09:39

Mutatjuk, milyen műsorok és filmek lesznek hétvégén a TV-ben.

A hétvégén visszaszorulnak a háttérbe a filmek, és elindulnak az RTL Klub és a TV2 showműsorai. Szombaton és vasárnap esténként új adásokkal fog jelentkezni a Sztárban sztár leszek!, aminek már az előválogatóján egymásnak fognak esni a mesterek. Az alábbi cikkben láthatjátok, hogy Majka úgy beszól Tóth Gabinak, hogy az énekesnő sírva hagyja ott társait.

Szombat este debütál A mi kis falunk 6. évada az RTL Klub. Az ország kedvenc falus sorozata dupla epizóddal tér vissza a képernyőre. Vasárnap este pedig visszatér az Álarcos énekes, amiben vadonatúj maszkok, teljesen új nyomozógárda, és egy érdekes újítás várja a nézőket, amit kifejezetten a magyarországi showra találtak ki a készítők.

Természetesen nem maradunk filmek nélkül sem a hétvégén. Vasárnap este vetítik például a Gemini Man című filmet, amiben Will Smith saját, fiatalkori klónjával kerül szembe. A film érdekessége, hogy többek között Budapesten is forgatták, éppen ezért a színész, a filmet rendező Ang Lee, és Jerry Bruckheimer producer a magyarországi premier előtti vetítésre is ellátogattak, és meglepték a nézőket. A film kritikáját itt találjátok.

Az RTL Klub és a TV2 részletes hétvégi műsorkínálatról alább olvashattok!

Szeptember 4., szombat:

RTL Klub

15:20 - Perzsia hercege - Az idő homokja

20:00 - A mi kis falunk 6. évad 1. rész

21:10 - A mi kis falunk 6. évad 2. rész

22:25 - Taxi 5.

TV2

13:40 - Az ötödik elem

16:20 - Columbo

19:45 - Sztárban sztár leszek

22:05 - Szűzőrség

Szeptember 5., vasárnap:

RTL Klub

13:15 - Barátom, Róbert Gida

15:45 - 102 kiskutya

19:00 - Álarcos énekes

22:00 - Ocean's  - Az évszázad átverése

TV2

12:35 - Bilko főtörzs

14:40 - Transformers: Az utolsó lovag

19:30 - Sztárban sztár leszek

21:55 - Gemini Man

Borítókép: Profimedia