Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Egy busz miatt állt le A mi kis falunk forgatása

Egy busz miatt állt le A mi kis falunk forgatása

Színes

Egy busz miatt állt le A mi kis falunk forgatása

Színes

Helmeczi Benjamin 19:38

A mi kis falunk új bakivideója azt mutatja be, hogy mi mindentől függ egy minden tekintetben sikeres felvétel.

Nem csak a színészek hibázhatnak egy felvétel során. Egy forgatáson, főként a külső helyszíni forgatásokon nagyon sok mindentől függ a siker. Akár egy repülőgép, akár egy váratlanul és hirtelen érkező zápor, egy a háttérben látványosan a forgató stáb felé bámészkodó járókelő, vagy egy busz is megzavarhatja a munkát.

A mi kis falunk 5. évadának 15. részéhez készült bakiparádéban pont az ilyen okokból félresikerült felvételek mögé pillanthatunk be, de természetesen a klasszikus színészi bakik sem maradtak ki belőle.

A sorozat következő részében Pajkaszegre kirgiz delegáció érkezik, a polgármester persze rögtön üzletet remél. Mindenki Erikáék gyerekeinek keresztszülője akar lenni, ezért az ifjú szülők kénytelenek dönteni, miközben a közmunkások a gyors meggazdagodás reményében őrült tervet eszelnek ki.

Borítókép: RTL Klub