Van egy jelenet, amit biztosan nem szúrtál ki a Magyarország – Portugália meccsen
Borítókép:  Profimedia

Nem is csoda, mivel ezt nem mutatta a tévé, csak Hajdú B. István említette meg.

Sajnos nem indult jól számunkra az labdarúgó-Európa-bajnokság, mivel 3-0-s vereséggel kezdtünk Portugália ellen.

„A 84. percig nem kaptunk gólt, aztán viszont hármat is. Lehet gólt kapni, de utána is meg kell őrizni a tartásunkat. Lehet, hogy van háromgólnyi különbség a két csapat között, de ebben a formában fáj, hogy a 84. percben még 0-0 volt”

- mondta a meccs után Marco Rossi szövetségi kapitány, aki azt is megjegyezte, hogy nem működtek a cseréi.

A mérkőzés sem a stadionban, sem a szurkolói zónákban nem ment simán. Utóbbinál például volt olyan eset, hogy a magyarok portugál drukkereket inzultáltak, akik elkezdtek igazán örülni a második gólnak, amikor biztossá vált a győzelmük. Az ittas magyar szurkolók a békítő szándékú honfitársaknak is nekimentek, de végül a biztonsági őrök közbeléptek.

A stadionban egy magyar szurkoló mellett két portugál is berohant a pályára. Az elsőről felvétel is van, de ezt nem mutatták meg a tévénézőknek, és Hajdú B. István is csak pár másodpercig foglalkozott vele.

Ha mutatják, lehet úgy sem érdekelt volna senkit, mivel akkor történt az eset, amikor elvették a gólunkat les miatt, így mindenki azzal volt elfoglalva.

A portugálok kapusát, Rui Patríciót nem nagyon hatotta meg, hogy eggyel több ember van a pályán.