
Rendkívüli ráadás lottóhúzást jelentett be a Szerencsejáték Zrt, példátlan részletek derültek ki
Olvass tovább...


Nem mindennapi bejelentést tett a Szerencsejáték Zrt.
Az ötöslottó főnyereményét még mindig nem vitte el senki: nem húzták ki a nyerőszámokat, így a pénzösszeg, amit meg lehet nyerni, már több, mint 5 milliárd forint. Ma az Eurojackpot miatt izgulhatunk – az ötöslottónál is többet vihet haza, akinek kihúzzák a nyerőszámait: az Eurojackpot várható főnyereménye 23 milliárd forint.
Mindenki a lottóhúzást várja – azonban a Szerencsejáték Zrt. nagy bejelentést tett

Olvass tovább...
Ha a mai Eurojackpotra online fogadás keretein belül játsszuk meg a nyerőszámainkat, akkor is be tudunk szállni a játékba
Ha a nyerőszámokat online játsszuk meg, akkor egy külön, ráadás nyereményjátékban tudunk részt venni: februári (más márciusi) online nyereményjátékot indít a Szerencsejáték Zrt. – aminek keretein belül naponta 700 ezer forintot is tudunk nyerni – a játék fődíja, pedig 7 millió forint. Emellett 70 ezer forint értékű bónusz feltöltést is nyerhetünk.
Ha online fogadással játsszuk meg a számainkat, már mától nyerhetünk is vele, ha szerencsések vagyunk – annyit kell tennünk, hogy online 2000 forint értékben foganunk. Ezzel automatikusan indulunk a nyereményjátékon, és jogosultak vagyunk a napi nyereményekre, és a 7 millió forintos főnyereményre is.
A részletes ismertetőt a ráadás játékról a Szerencsejáték Zrt. oldalán olvashatjuk: a játék február 23-ától egészen március 15-ig tart.

Olvass tovább...
Persze ez nem azt jelenti, hogy minden pénzünket lottóra kell költeni – sőt, nagyon szerencsésnek kell lennünk ahhoz, hogy elvigyük a főnyereményt. Egy lottózóban dolgozó hölgy mesélt arról az esetről, amikor egy idős ember 196 millió forintot nyert a hatos lottón – az öregúr lesokkolt, azonban a mai Eurojackpoton még többet lehet ennél nyerni.

Olvass tovább...