
Kiderült a legújabb nyugdíjterv, ennyi összeget kaphatnak a nyugdíjasok, de van egy fontos feltétel
Olvass tovább...


Ilyen idő jöhet kedden, erre készülhetünk a friss időjárás-előrejelzések szerint.
Az elmúlt időszakban melegedés indult az országban, ám ennek egy csapásra vetett véget egy front, amely átvonult felettünk, egy kicsit csapadékosabbra is fordult az időjárás Magyarországon. Mint a HungaroMet időjárás-előrejelzésében is írják a z e heti várható időjárással kapcsolatban, újabb hullámokban érkezik fölénk észak felől a hűvösebb, hidegebb légtömeg, emiatt a következő napokban az átlagosnál alacsonyabb hőmérsékletekre számíthatunk.
Tovább folytatódik tehát a lehűlés a hidegfront mögött.

Olvass tovább...
Több felhőre kedden napközben a Dunántúlon és a középső országrészben van esély. Főként ezeken a vidékeken fordulhatnak elő majd záporok Magyarországon, esetleg majd egy-egy zivatar.
Hat vármegye kapott figyelmeztetést, riasztást a figyelmeztető előrejelzésekben: Fejér vármegye, Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád vármegye, Tolna, Somogy vármegye
Keletebbre pedig jobbára naposabb időjárás lesz majd hazánk területén a friss időjárás-előrejelzések szerint. A hőmérséklet csúcsértéke pedig 12 és 17 fok között alakul majd Magyarországon a hét második napján.
A hőérzeten pedig tovább ronthat majd a szél az ország területén.
A Dunántúlon és az északkeleti, keleti országrészben jöhetnek majd nagyobb széllökések. De vajon a hét további napján milyen idő jöhet majd Magyarországon? A HungaroMet videós időjárás-előrejelzésében láthatjátok térképre vetítve is, hogy milyen csúcshőmérséklettel számolhatunk majd az elkövetkező napokban: