
Már tudjuk az áprilisi időjárást, hanyatt fogsz vágódni, ha megtudod
Olvass tovább...


Itt lehet számítani csapadékra Magyarországon.
Az elmúlt időszakban meglehetősen egyenletesen változott az időjárás, sok napsütés, tavaszias időjárás és emelkedő hőmérséklet. Még csapadék is nagyon kevés volt az országban. Ám most egy hidegfront érte el a Kárpát-medencét, amely egy kisebb változást is hozott az időjárásban, sokan érezhették már a bőrükön a változást az időjárásban.
Milyen változás jöhet még az időjárásban a friss időjárás-előrejelzések szerint Magyarországon?

Olvass tovább...
A hidegfront fokozatosan gyengül, ám a hatását majd lehet érezni még. Jóval több lesz majd felettünk a felhő is. Hajnalban is több helyen lehet elszórtan zápor az országban. Több helyen az országban 10 fok alatt lehet a hőmérséklet már kedden, elsősorban a délnyugati tájakon lehet a leghidegebb majd a keddi nap folyamán a friss időjárás-előrejelzések szerint.
Több helyen is lehet csapadék majd kedden az ország területén.
A HungaroMet figyelmeztetéseket gyűjtő oldalán egyetlen vármegye áll sárgában zivatarok kialakulása miatt, Győr-Moson-Sopron vármegyére írják azt a HungaroMet oldalán, hogy a záporok mellett majd zivatarok is kialakulhatnak.
Íme a HungaroMet térképe arról, hogy kedden mely országrészekben jöhet csapadék majd az országban, illetve azt is lehet látni, hogy bizony hol milyen csúcshőmérsékletek jönnek, és arra is kitérnek hogy a hét további napjaiban milyen csúcshőmérsékletek jönnek majd:

Olvass tovább...