promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Ekkor tör be a melegedés, durva fordulatot vesz az időjárás még januárban, a dátumon nagyon meglepődsz majd?

Ekkor tör be a melegedés, durva fordulatot vesz az időjárás még januárban, a dátumon nagyon meglepődsz majd?

Borítókép:  Profimedia/illusztráció/Lee Hudson/Alamy Live News
Időjárás
Kategória fejléc
Promotions

Fontos változás jöhet az időjárásban, téged is érinthet.

Az elmúlt napok bizony nem szóltak másról csak a havazásról, olyan hóhelyzet alakult ki Magyarországon, amelyre hosszú évek óta nem volt példa. Sokakat meglepetésként ért a hatalmas hó, azonnal jelentkeztek is a boltokban azok a trendek, amelyek a rendkívüli állapotból adódtak. Elfogyott a só, hiánycikk lett a hólapot nagyon sok településen, az emberek pedig sorra osztották meg az erről szóló tapasztalataikat a közösségi oldalakon.

A tél megérkezett keményen, és az elkövetkező napokban is súlyos mínuszok jöhetnek Magyarországon, ezért a szakemberek is kiemelik, hogy érdemes tájékozódni és mindig a friss időjárási információkat, a friss időjárás-jelentéseket nézni.

Folyamatosan érkeznek a hírek az országban történt változásokról, a különleges hóhelyzetről, így elindulás előtt érdemes megnézni a közösségi oldalakra feltöltött információkat is. Sokan azonban már azt kérdezik, hogy mikor jöhet az enyhülés, mikor lehet vége egy kicsit a tél hidegebb részének, mikor jöhet szünet a durva mínuszokban.

Enyhülés, a tél vége?

Az Időkép arról ír eközben, hogy péntek hajnalban lehet a leghidegebb Magyarországon a friss időjárás-előrejelzések szerint.

Folyamatosan lehet böngészni olyan előrejelzéseket is amelyeket már 30 napra előre adtak ki, ebből láthatunk egyfajta képet arról, hogy mi jöhet, mire lehet készülni majd január végén, kitekintéssel már február elejére.

Az Időképen közzétett 30 napos előrejelzésen azt láthatjuk, hogy január 23-án akár már 8 fokos csúcshőmérséklet is jöhet Magyarországon, a minimumok 2 fok körül mozoghatnak. Január 30-án már 9 fokos maximumot láthatunk ezen az előrejelzésen, február elején és 6-8 fokos maximumok jelennek meg ezen az előrejelzésen, 1-4 fokos minimum hőmérsékletekkel.

De milyen idő jöhet a közeljövőben, az elkövetkező pár napban, jönnek-e még hullámok a havazásban? A HungaroMet videójában több kérdésetekre is azonnal választ kaphattok: