Durván nekiestek az emberek ByeAlexnek, hatalmasat csalódtak benne

ByeAlex kénytelen volt lemondani egy koncertet, de nem ezzel okozta a felháborodást.
2013-ban ByeAlex képviselte Magyarországot az Eurovíziós Dalfesztiválon, és már akkor megosztó figurának számított. Azóta hazánk egyik meghatározó zenésze lett, aki nem csupán a dalaival, hanem a megnyilvánulásaival is nagy hatással van az emberekre. Sokak számára példakép, éppen ezért kavart hatalmas port, mikor tavaly egy házkutatás során kábítószer volt nála. Rengetegen azóta is felemlegetik neki az esetet, amit valószínűleg sosem tud már lemosni magáról, hiszen a rosszakarói nem fogják hagyni, hogy az emberek elfelejtsék.

Fordulat Byealex rendőrségi ügyében, elárulták az énekest
Olvass tovább...
Most is előjött a kényes téma a zenész legújabb posztjának kommentszekciójában, pedig ez alkalommal teljesen másról van szó. ByeAlex megosztotta a követőivel, hogy egészségügyi okokra hivatkozva kénytelen lemondani a hétvégi nyíregyházi koncertjét:
kedves szerelmeim!
a hétvégi nyíregyházi koncertet sajnos nem tudom megcsinálni! az a helyzet, hogy az utóbbi hónapokban nem igazán figyeltem a fizikai egészségemre, és a folyamatos turnézás, kilométerek seggelése, forgatások, és egyéb terhelések következtében eléggé fájdalmassá vált a hosszútávú ülés.
ezért, orvosi javaslatra, és a testem jelzései miatt is, nem tudom teljesíteni szombaton az x-faktor forgatásom mellett a nyíregyházi oda-vissza utazós bulinkat; mert sajnos fizikailag nem bírná most a testem ezt a terhelést. másnap tatát bevállalom!
nincs nagy baj, a turné pörög majd tovább, igyekszem regenerálódni, de néha muszáj a testem jelzéseire odafigyelnem, hogy ne legyen később nagyobb a para!
ne haragudjatok szabolcsiak!
Rengetegen csalódtak ByeAlexben
Sokan persze megértéssel és együttérzéssel fogadták ByeAlex bejelentését, hiszen ő is emberből van és az egészség a legfontosabb. Akadtak viszont bőven olyanok is, akik nagyon kiakadtak és csúnyán beszóltak, nekimentek, hiszen egyesek szerint felháborító, hogy az egyik koncertjét lemondja, a másikat meg másnap megtartja.
„Ha egy zenész egyik koncertjén nem lép fel akkor ne lépjen fel máshol sem azon a héten mert az szelektalas a fontossági sorrendet felállítani”
„Csipazlak meg minden ! De ez kicsit gáz mit mondjon egy melos ember aki 7bol 10 et megy ... o evekig nem pihenhet . A haknizasba nem tudom hogy lehet elfaradni vagy az uldogelesbe de a lenyeg hogy szamomra ez kicsit kellemetlen .”
„Szóval a futópadot csak arra az 5 percre szoktad beindítani amíg elmondod a magvas gondolataidat a tini lányoknak?”
„Sok kokó, mi? Ki kell aludnod valamikor. Bezzeg Ozzyék idejében az ilyesfajta huncut életvitel mellett is teljes válszélességgel lenyomták a koncerteket..”
„Es az emberek penze akik miattad vettek a jegyet? Sokan irtak de ignoralod oket. Ptuj...”
– írták a csalódott kommentelők.
Pár hozzászólásra ByeAlex is reagált, de úgy tűnik, hogy nem sikerült teljesen megnyugtatnia az embereket, hiszen folyamatosan jönnek a hőzöngő kommentek. Ettől függetlenül valószínűleg mindenki egyet tud érteni azzal, hogy a zenész csak akkor lépjen fel, ha fizikailag és mentálisan is kész a feladatra, nehogy baja essen.
Itt megnézheted ByeAlexék 2026-os arénás nagykoncertjét:
Érdekel még bulvár téma? Ezt a cikkünket is ajánljuk:

„Nagyon más emberek vagyunk” - Lékai-Kiss Ramóna nem titkolja tovább, ezt gondolja valójában Ördög Nóráról
Olvass tovább...
