Nádai Anikó egyetlen kérdéssel felcsigázta az egész országot, végre eljött az idő?

Nagyon úgy tűnik, hogy hamarosan ismét láthatjuk a képernyőn Nádai Anikót.
Nádai Anikót a Való Világ című realityben ismerhette meg az ország, és azon kevesek közé tartozik, akiknek sikerült megragadniuk a médiában a műsor után, hiszen az utóbbi években számtalan RTL-es produkcióban láthattuk őt. Egy ideje viszont eléggé visszavonult, ugyanis szeretett volna a családjára fókuszálni, miután megszületett második gyermeke, illetve komoly szívműtéten esett át a szerelme, Hajmásy Péter.

Nádai Anikó olyan bikinis képet töltött fel magáról a netre, hogy azonnal egymásnak estek az emberek
Olvass tovább...
Úgy tűnik, hogy már nem sokat kell várniuk a rajongóknak Nádai Anikó nagy visszatérésére, ugyanis a gyönyörű híresség a legújabb posztjában mindössze egyetlen kérdést tett fel, amit a visszajelzések alapján kitörő lelkesedéssel fogadtak az emberek – ez pedig teljes mértékben érthető, hiszen valami olyasminek az előszele, amire már hosszú ideje vágytak.
Nádai Anikó visszatér?
Nádai Anikó a legújabb fotóján egy hatalmas RTL logó előtt pózol, és ezt a kérdést írta a fotóhoz:
Lassan itt lenne az ideje a visszatérésnek?
A kommentelők természetesen egyöntetűen azt üzenték neki, hogy igen, itt az ideje a visszatérésnek, így remélhetőleg hamarosan ismét a képernyőre kerül Nádai Anikó, bár az egyelőre kérdéses, hogy melyik műsort kaphatná meg. Sokak szerint jó lenne, ha a Való Világot vezényelné, de olyanok is akadtak, akik a Házasodna a gazda következő évadában szeretnék őt viszontlátni.
Bárhogy is alakul, ezek alapján jó döntés lenne az RTL-től, ha ismét műsort adna Nádai Anikónak, hiszen a népszerűsége töretlen, ráadásul sokak szerint ő Magyarország egyik legszebb televíziós személyisége, így már ezért is a csatornára kapcsolnának az emberek.
Itt lehet megtekinteni Nádai Anikó posztját, amivel rendesen felcsigázta az országot:
Itt pedig meg lehet tekinteni egy komoly beszélgetést Nádai Anikóval:
