Itt a nagy bejelentés: végre kiderült, a TV2 sztárja a kamerák előtt tudta meg

Stana Alexandra különleges videóval jelentette be, hogy kisfiút vagy kislányt hord a szíve alatt.
A legtöbben minden bizonnyal a TV2 nagy sikerű műsorából, a Dancing with the Starsból ismerik a tehetséges és gyönyörű táncosnőt, Stana Alexandrát, aki nemrég A Nagy Duettben is feltűnt Lagzi Lajcsi, vagyis Galambos Lajos mellett, de elég hamar kiestek. A táncoslábú hírességre nagyjából másfél évvel ezelőtt rátalált a szerelem, és minden bizonnyal nagyon harmonikus a kapcsolatuk a párjával, ugyanis nemrég bejelentették, hogy érkezik az első közös babájuk.
Stana Alexandra nagy becsben tartja a magánéletét, de most kivételesen mégis beengedte az egész világot, ugyanis megmutatta a közösségi oldalán, hogy milyen volt a gender reveal party, amin természetesen kiderült, hogy kisfiút vagy kislányt hord a szíve alatt. Az eseményen ott voltak a rokonok, barátok, és mindenki szépen megtippelte a nagy leleplezés előtt, hogy vajon mi lesz a baba neme.
Most végre kiderült: Stana Alexandra a kamerák előtt tudta meg, hogy kisfiút vár.
Tortafelvágós ceremóniával lepleződött le a baba neme, ugyanis a táncosnő és a szerelme együtt vágták fel a finomságot, aminek a beleje kék volt, ez pedig egyértelműe na tudtukra adta, hogy kisfiúval gyarapodik a családjuk. Láthatóan nagyon örültek Stana Alexandráék, bár ilyenkor mindenki úgy van vele, hogy mindegy, hogy kisfiú vagy kislány, a lényeg, hogy egészséges legyen.
Rengeteg gratuláció érkezett a Dancing with the Stars sztárjának posztához, többek között Hegyes Berci is hagyott ott egy kedves kommentet.
Itt lehet megtekinteni a nagy pillanatot, ahogy Stana Alexandráék megtudják a születendő babájuk nemét:
Érdekel még bulvár téma? Ezt a cikkünket is ajánljuk:

Ennyi volt: L.L. Junior most először szólalt meg a szakításról, eddig tartott a botrányos románc?
Olvass tovább...
