promotions.hu
Keresés
Menü megnyitás
Majka bizarr ígéretet tett a pécsi koncertjén, erre senki sem számított

Majka bizarr ígéretet tett a pécsi koncertjén, erre senki sem számított

Borítókép:  Profimedia
Celeb & Bulvár
Kategória fejléc
Promotions

Az ózdi rapper fantasztikus ígérettel kápráztatta el a baranyai közönségét.

Az ózdi származású Majoros Péter, vagyis a műsorvezető és mindenekelőtt rapper Majka nagy utat tett meg a sikerig. Több mint két évtizede, 2002-ben bukkant fel a Való Világ című realityben, és azóta folyamatosan a szemünk előtt zajlik a karrierje.

Majka ma az egyik legbefolyásosabb figura a magyar showbizniszben, és ebből adódóan minden megszólalásának, gesztusának súlya van. A közelmúltban nagy feltűnést keltett azzal, hogy a Csurran, cseppen című számával az aktuálpolitikába is belefolyt, a képzeletbeli Bindzsisztán vezetőjét és rendszerének működési mechanizmusát kifigurázva.

Az énekes az iskolakezdéskor, szeptember 1-jén Pécsen lépett volna fel, ám a betegsége miatt a koncertjét pár nappal későbbre, péntekre csúsztatták el. A megjelenése váratlan indulatokat kavart a baranyai megyeszékhelyen, Hoppál Péter pécsi fideszes parlamenti képviselő például szavazásra bocsátotta, mire kellene költeni inkább az ózdi rapper 15 millió forintos gázsiját.

Végül a bulit megtartották, Majka pedig (a lenti videó tanúsága szerint) nagy tömeget vonzott a főtérre, a híres dzsámi környékére. Természetesen előadta a Csurran, cseppent is, előtte pedig fantasztikus, bár meglehetősen bizarrul hangzó ígéretet tett a helyieknek:

„Kinek kell 5 milliárd forint? 50 milliárd? 500 milliárd?”

– tette fel előbb a kérdést a tömegnek, majd így folytatta viccelődve:

„Pécs, megtanulunk együtt egy csodálatos mozdulatsort, amivel bevonzzuk a málnát. Jövő héttől Pécsett csak olyan emberek fognak élni, akiket felvet a lóvé”

– ígérte meg Majka, ám hogy ez valóban be fog következni, arra meglehetősen kicsi az esély.

Itt a pécsi koncert: