
Majkát eltiltották a koncertezéstől? Borzasztó videó terjed, pánikolnak a rajongók
Olvass tovább...
Egyre nagyobb a zűrzavar a One és Majka szerződésbontása körül.
Egyre közelebb vagyunk a választásokhoz, ez pedig azzal is együtt jár, hogy az emberek figyelme kiélezettebb a politikai témák irányába. Bár a hazai közéletet mindig is erősen át volt politizálva, az utóbbi időben mintha tényleg minden erről szólna - kifejezetten látványos például, hogy rengeteg előadóművész is kifejezi a véleményét a színpadokon, ami eddig annyira azért nem volt jellemző.
Majka ebből a szempontból különösen érdekes, hiszen az ország egyik legnépszerűbb előadójának számít - ezért is kavart nagy vihart a Campus fesztiválon előadott performansza Bindzsisztán fiktív miniszterelnökének kivégzésével, ami után a One távközlési vállalat felbontotta vele a korábban megkötött szponzorációs szerződést.
Olvass tovább...
Majka ezt követően egy hosszú posztban reagált a történésekre, amiben némileg furcsa módon azt is leírta, hogy ő a részéről még mindig élőnek tekinti a szerződést, közelebbről viszont nem fejtette ki, hogy ez pontosan mit is takar.
Azóta pedig már a vállalat is több dolgot elárult a szerződésbontásról, most például kiderült a támogatás összege is és az is, hogy hova fog menni az így felszabadult pénz.
Olvass tovább...
A One nem kis összegről, 150 millió forintról beszél, ezt a összeget pedig Majka helyett Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei civil szervezetek és egészségügyi intézmények támogatására szánja - többek között Miskolc, Ózd, Kazincbarcika és környékbeli kistelepülések kedvezményezettjei között.
A támogatottak között szerepel például a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kórház Gyermek Intenzív Osztályának alapítványa, az Indahouse Egyesület, a Bhim Rao Egyesület, a Kazincbarcikai Mozgáskorlátozottak Egyesülete, valamint a Sólyom Telep Közhasznú Egyesület Sajókazáról.
A vállalat közleményében hangsúlyozta: a One márka értékrendje mindenkihez szól, ezért különösen fontos számukra, hogy a márkát képviselő személyek megnyilvánulásai mindig összhangban legyenek ezekkel az értékekkel, a cég pedig bízik benne, hogy a mostani támogatási program nemcsak példaértékű gesztus, hanem méltó és felelős lezárása is az együttműködésnek.
Forrás - szeretlekmagyarorszag