
Kikerült a Békemenet egyik nagy titka, ez központi szerepet kap majd október 23-án
Olvass tovább...
Élő adásban közvetítik a két nagy felvonulást, a két nagy rendezvényt Budapesten.
A mai nap, október 23-a 1956 emlékezetéről szól, miközben több tömegrendezvényt is rendeznek a fővárosban, Budapesten. Több csatornán is online, élő adásban lehet követni az eseményeket. A Partizánon már reggel 8-kor kezdődött az adás, és több riporterrel is kint vannak a helyszínen. Először a Békemenetről jelentkeztek be élő adásban, az Elvis Presley téren több neves és híres személyt is megszólaltattak, és nagyon sokan válaszoltak is a kérdéseikre.
Többek között Tóth Gabi is válaszolt a Partizánban a riporter kérdéseire. Később Gulyás Márton rövidebb interjút készített Menczer Tamással, a Fidesz kommunikációs igazgatójával és Németh Balázs szóvívővel is, aki az elmúlt időszakban Harcosok órája című műsor műsorvezetőjeként is jelen van a közösségi média térben.
Németh Balázs többek között arról beszélt, hogy a Tisza Párt egy brüsszeli projekt.
Tóth Gabitól többek között azt is megkérdezték, hogy mit vár a mai Békemenettől, ő pedig azt válaszolta, hogy egy békés megemlékezést, ahol tisztelegnek a hősök előtt is. Szerinte az emberek arra vágynak mindkét oldalon, hogy nyugalom és béke legyen. Arra pedig, hogy ki nyerheti a mai napot azt felelte, hogy abban bízik, hogy a béke nyer elsősorban majd.
Olvass tovább...
Az élő adásban pedig hirtelen feltűnt Karácsony Gergely is a tömegben, és vele is megálltak egy rövid interjút készíteni a tömegben. Karácsony Gergely biciklivel érkezett és a hídon ment át éppen, még a Békemenet indulása előtt akart átjutni az egyik oldalról a másikra. A főpolgármester azt is megemlítette, hogy "nagyon kedves, froclizós beszólásokat kapott". Azt is elmondta a kamerák előtt, hogy nem gondolt arra, hogy becsatlakozik a Békemenetre, családi programra tart.
Aztán élő adásban az interjú közben több kisebb beszólás is érkezett:
- hallatszott be a mikrofonba az egyik. Aztán amikor elindult a híd túloldalára több kiabálás is behallatszott, sokan azt kérdezték tőle, hogy miért jött ide.
Itt tudjátok megtekinteni a Partizán élő adását a két nagy rendezvényről, a Békemenetről és a Tisza Párt rendezvényéről, a Nemzeti menetről: