
Havi egy millió forintot kínált a munkáltató egy melóért, de undorító csavar volt a történetben
Olvass tovább...
Különleges mérkőzésnek ígérkezik.
Ha van a hazai futballnak ikonikus rangadója, akkor az minden kétséget kizáróan az Újpest és a Ferencváros összecsapása az immár Fizz Liga névre hallgató bajnokságban. Annak ellenére, hogy az utóbbi években a Ferencváros számára sokkal több babér termett, a történelem miatt még mindig izgalmas mérkőzésnek számít, az idei csata pedig tényleg különlegesnek ígérkezik.
Az újpesti lilák az idén ünneplik fennállásuk 140. évfordulóját, hamarosan új stadion is épül a csapat számára, a Fradi ellen pedig mondhatni ünnepi mezben fognak pályára lépni, ami a rangadók hőskorát idézi meg.
Olvass tovább...
A Ferencváros ellenére mérkőzésre készült meg igazi retro-hangulatot áraszt, meglehetősen minimalista lett a dizájn: a hófehér mezt mindössze egy lila csík szeli át, rajta a meglehetősen kifejező felirat: Újpest.
Szerepel még rajta a klub régi címere is, valamint a spotszergyártó márkajelzése, a lényeg azonban mégis csak a lila csík.
Olvass tovább...
A kommentszekcióban természetesen már most megkezdődött a hangolódás a rangadóra - több ferencvárosi szimpatizáns is felvetette, hogy igazából mindegy miben játszik az Újpest, a szurkolók úgyis levetetik velük a mérkőzés végén a mezt.
Akadtak azért olyan ferencvárosi hangok is, akik indirekt módon mégis csak megdicsérték az ötletet, felvették, hogy ők vajon akkor most az arany vagy a fekete színű mezt fogják felvenni - bizonyára akadnak olyan szurkolók is, akik jobban örülnének, ha a Fradi is valamilyen hagyományos, zöld színnel operáló szerelést választana.
Az azért biztosra vehető, hogy a meztől függetlenül igen komoly hangulat várja majd a mérkőzésre kilátogatókat - az Újpest egyébként immár több, mint 10 ezer napja nem ünnepelhetett bajnoki címet, de egy Fradi elleni esetleges győzelem biztos sokat dobna a szurkolók hozzállásán.
A különleges mez: