Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

„Apád f*szát” - káromkodásba torkollott A mi kis falunk forgatása

„Apád f*szát” - káromkodásba torkollott A mi kis falunk forgatása

Zene, Film & Kultúra

„Apád f*szát” - káromkodásba torkollott A mi kis falunk forgatása

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 14:14

Debreczeny Csaba káromkodással reagált Kerekes József bakijára.

A mi kis falunk a 19. héten is a nézettségi toplista élén végezte. Az RTL Klub szombatonként jelentkező sorozatának legutóbbi epizódját több, mint 933 ezren követték.

A soron következő részben a polgármester titokzatosan viselkedik, senkinek sem akarja elmondani, hogy miért csipog állandóan a telefonja. Bazsó egy ismeretlen nővel járja körbe a falut. Erika hazatér a kórházból, és egyből a névválasztáson töri a fejét, mely nehezebb feladatnak bizonyul, mint elsőre gondolta.

A mi kis falunkhoz több extra tartalom is érkezik az RTL Klubtól, egyebek között bakiparádék, és természetesen a 14. rész forgatásán is számos bakis felvétel született. A legfrissebb összeállításban Kerekes József viszi a prímet, de a színész folyamatos botlásaira kollégája, Debreczeny Csaba már nem tudott másképp reagálni, csak egy káromkodással.

„Apád f*szát”

- hangzik el az alábbi videóban.

Borítókép: RTL Klub