Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

A mi kis falunk új bakivideójában több káromkodás van, mint egy South Park epizódban

A mi kis falunk új bakivideójában több káromkodás van, mint egy South Park epizódban

Zene, Film & Kultúra

A mi kis falunk új bakivideójában több káromkodás van, mint egy South Park epizódban

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 09:39

A hasad is fájni fog, annyit fogsz röhögni A mi kis falunk vadonatúj bakiparádéján.

Hiába volt húsvéti hosszúhétvége, Pajkaszegen nem állt meg az élet. Az RTL Klub saját gyártású sorozatai – úgymint az Apatigris és A mi kis falunk – folytatódtak, és bár még nem tudni, milyen nézettséget hoztak a csatornának, valószínűleg jobban teljesítettek, mint a TV2-n az adott sávban sugárzott filmek.

A mi kis falunk 5. évadának 8. epizódja igen izgalmas és eseménydús lett, és már alig vártuk, hogy láthassuk a hozzá készített bakiparádét. Az RTL Klub nem is késett meg vele, és egy olyan videót tett közzé, ami egy forgatás káromkodós oldalába enged betekintést. Tudniillik egy forgatáson ha egy színész bakizik, akaratlanul is elereszt egy szitokszót, majd rögtön utána egy bocsánatkérést.

Emellett természetesen nagyon vicces is lett az alábbi bakivideó. Érdemes megnézni!

Nézd meg A mi kis falunk korábbi bakiparádéit is!

5. évad 6. rész

5. évad 7. rész

Borítókép: RTL Klub

Legolvasottabb hírek

Legújabb galéria