Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Rács mögé kerül A mi kis falunk polgármestere

Rács mögé kerül A mi kis falunk polgármestere

Zene, Film & Kultúra

Rács mögé kerül A mi kis falunk polgármestere

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 08:08

Csuja Imre fogságba esik A mi kis falunk új részében, amihez több előzetes is érkezett.

A mi kis falunk visszatért, és elképesztően sokan nézték. Az 5. évad 6. részét csaknem 1,1 millióan követték, amivel nemcsak a 11. hét, de a 2021-es év eddigi legnézettebb műsora lett. Hogy ezek után mennyire tudja tartani a vezető pozícióját, az kiderül, de várhatóan nem sokat fog esni a nézettségi szintje.

Szombat este láthatjuk az új epizódot, amiben a polgármester rács mögé kerül, és csak az egyház tud segíteni rajta, a Püspökön keresztül. Laci rájön, hogy csak úgy lehet gazdag, sikeres és a nők körében népszerű, ha bátor lesz és rámenős. A Püspök szentekhez illő jócselekedeteket visz véghez Pajkaszegen, és valóban csodaszámba megy, hogy nagyobb baj nem lesz a dologból.

Az aktuális részhez több előzetes is érkezett, amelyeket alább nézhettek meg.

Borítókép: RTL Magyarország