Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Olyan hír jött A mi kis falunkról, aminek minden rajongó örülni fog

Olyan hír jött A mi kis falunkról, aminek minden rajongó örülni fog

Zene, Film & Kultúra

Olyan hír jött A mi kis falunkról, aminek minden rajongó örülni fog

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 10:51

Az RTL Klub bejelentette, mikor folytatódik A mi kis falunk 5. évada.

Bejöttek az előzetes számításaink, az RTL Klub valóban A Tanár 3. évadának záróepizódja után hozza vissza a pajkaszegieket. A mi kis falunk 5. évada március 20-án 20 órakor folytatódik az RTL Klubon, az RTL Most+ platformon pedig a március 20-i televíziós premiert megelőzően már reggeltől, egész nap elérhető az epizód.

A csatorna közleményében az új rész leírása is olvasható:

„Pajkaszeg lakóinak fordulatokban és mókás pillanatokban gazdag élete ismét vidám és önfeledt pillanatokat szerezhet majd a nézőknek. Rögtön az első epizódban a polgármester ráeszmél, hogy az áldott állapotba lévő Erikát hosszú időre nélkülöznie kell, ráadásul valami bűzlik a faluban. A folytatásban Laci úgy dönt, gazdag ember lesz és a kezdő lépést meg is teszi. Bazsó szeretné bebizonyítani, hogy Pajkaszegen megtalálta a helyét. Gyurinak Erika terhessége miatt plusz feladatai lesznek, és az anyósával is meggyűlik a baja. A polgármester fejében őrült terv születik: Pajkaszeg váljon önálló köztársasággá."

Borítókép: RTL Klub