Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Horrorbohóc támadta meg A mi kis falunk szereplőit

Horrorbohóc támadta meg A mi kis falunk szereplőit

Zene, Film & Kultúra

Horrorbohóc támadta meg A mi kis falunk szereplőit

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 06:36

A mi kis falunk 5. évad 2. részében óriási cirkusz várható, ráadásul egy horrorbohóc megtámadja Bakit és a Dokit.

Szeptember 19-én, szombaton az 5. évaddal tért vissza A mi kis falunk az RTL Klubra, aminek nyitóepizódja rögtön a 38. hét legnézettebb műsora lett a maga 918 ezres nézőszámával. Az új rész debütálása után a csatorna egy fergeteges bakivideót tett közzé, amit alább nézhettek meg.

Az e heti epizódban még több izgalomra és egy kis horrorra is számíthatunk: a polgármester újabb stiklijei miatt Laci és Ildikó nem tudnak elválni. Stoki idő előtt szeretne nyugdíjba vonulni, ám ehhez szüksége lenne szolgálati fegyverére. Pajkaszeg állatorvosa kénytelen szembenézni legmélyebb gyerekkori félelmével.

Az 5. évad 2. részéhez két kedvcsináló is érkezett, melyek közül az egyikben életre kel Stephen King egyik leghíresebb horrorfigurája, az AZ című regények bohóca, Pennywise, és megtámadja a Kerekes József által alakított Bakit, és a Reviczky Gábor által megformált Dokit.

Borítókép: RTL Klub