Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Szörnyű baleset: fejbe lőtték A mi kis falunk Laciját

Szörnyű baleset: fejbe lőtték A mi kis falunk Laciját

Zene, Film & Kultúra

Szörnyű baleset: fejbe lőtték A mi kis falunk Laciját

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 07:37

A sorozat következő részében megértjük, hogy miért veszélyes a paintball.

Szomorú, de hamarosan búcsút kell intenünk Pajkaszegnek és kedvenc karaktereinknek, a sorozat 4. évada az árpilis 4-én sugárzott 18. részével be fog fejeződni. Az 5. évad forgatása néhány hét múlva kezdődött volna meg, azonban a koronavírus-járvány miatt a stáb határozatlan időre elhalasztotta azt.

Az RTL Klub sikersorozatának következő epizódjában sem lesz hiány poénból és izgalmakból, azonban egy szörnyű baleset is történik:

Lacit paintballozás közben véletlenül fejbe lövik.

Ráadásul a falu polgármestere is karambolozik, méghozzá a pajkaréti polgármesterrel. A hibás fél felkutatása két rendőrt kívánó feladat, így Stoki és Sulyok közös nyomozásba kezd. Tovább növeli a problémát, hogy Füleki elköltötte a falubeliek lomtalanításra szánt pénzét, ezért sürgősen ki kell találni valamit, hogy a régi kacatok is eltűnjenek és a káposzta is megmaradjon.

Borítókép: IMDb