Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Alsónadrágban járja az utcákat A mi kis falunk szépfiúja

Alsónadrágban járja az utcákat A mi kis falunk szépfiúja

Zene, Film & Kultúra

Alsónadrágban járja az utcákat A mi kis falunk szépfiúja

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 08:38

Zsolt elég kellemetlen helyzetbe kerül.

Az RTL Klub sikersorozatában eddig is voltak pikáns és kellemetlen jelenetek, és nagyon úgy tűnik, hogy a 4. évad. 13. részében is mindkettőből kapunk egy keveset.

Nelli és Zsolt viszonya már épp elmélyülne, amikor Nelli apja érkezik váratlanul a bolthoz, Zsoltot menekülésre kényszerítve. A Papot egy másik faluba hívják temetni, ám nem is olyan egyszerű oda eljutni, mint gondolta.

Bár két hete kissé visszaesett a sorozat nézettsége, még így is a csatorna egyik legsikeresebb műsora: csak az esti Híradó, és az RTL Klub showműsora, az Álarcos énekes előzi meg. Utóbbi viszont folyamatosan megveri a TV2-n futó Nicsak, ki vagyok? – a rejtélyek színpadát. Az Álarcos énekes (a kereskedelmileg fontos célcsoportban, 18-49 évesek között) 21,8 százalékos közönségaránnyal – míg a versenytárs abban az idősávban, mikor mindkét műsor futott 16,3 százalékos SHR-rel került adásba.

Borítókép: IMDb