Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

Ő lesz A mi kis falunk új szereplője, szombaton folytatódik a sorozat

Ő lesz A mi kis falunk új szereplője, szombaton folytatódik a sorozat

Zene, Film & Kultúra

Ő lesz A mi kis falunk új szereplője, szombaton folytatódik a sorozat

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin - 2020.01.11. 15:15

Gömöri András Máté A mi kis falunk izomagyú bajkeverője lesz.

Az RTL Klub nagysikerű sorozatának negyedik évada január 11-én, szombaton 20 órakor folytatódik. Pajkaszeg lakóinak fordulatokban gazdag élete ismét tartogat majd meglepetéseket.

Rögtön az első epizódban egy félreértésből összejött esküvő borzolja majd fel a kedélyeket. A polgármesteri címért ismét kemény harc folyik. A falu szépséges hölgyeinek mindennapjait Zsolt, az új lakó jelenléte kavarja fel. Kati két férfi között találja majd magát. Stokinak a traffipax-szal gyűlik meg a baja. Egy jósnő és egy sztár is érkezik Pajakszegre és egy kérdéses lottónyeremény híre sem hagyja hidegen a kis közösséget.

A már említett Zsoltot, aki felforgatja a pajkaszegiek életét, a sikeres testépítő, Gömöri András Máté fogja alakítani.

„Nagyon élveztem a forgatást, fantasztikus volt. A kiváló stábtagok, a kollégák miatt, valamint a karakteremet is nagyon szerettem. A szerepem szerint egy igazi városi gyúrós vagányt alakítok, aki nagyon féltékeny, és azt hiszi, hogy mindent a fizikai erejével kell megoldania”

– nyilatkozott Máté a Blikknek.

A mi kis falunk január 11-től szombatonként 20 órától az RTL Klub műsorán.

Borítókép: RTL Klub

Legolvasottabb hírek