Keresés

Elérhetőségek

Központi e-mail cím
info [kukac] promotions.hu

Szerkesztőségi e-mail cím
szerk [kukac] promotions.hu

Ügyvezető
maxi@promotions.hu

Programok beküldése
programok@promotions.hu

A mi kis falunk maratont fog tartani a Cool

A mi kis falunk maratont fog tartani a Cool

Zene, Film & Kultúra

A mi kis falunk maratont fog tartani a Cool

Zene, Film & Kultúra

Helmeczi Benjamin 11:50

Pajkaszegen fogjuk tölteni november 1-jét.

A mi kis falunk rajongóinak óriási szívfájdalom lehet, hogy az X-faktor miatt csak jövő év elején láthatják a sikersorozat további részeit. Jó hír számukra, hogy addig sem kell nélkülözniük Pajkaszeg lakóit.

Míg a TV-csatornák zöme filmeket sugároznak az ünnepnapokon, a Cool máshogy oldja meg a dolgot. Október 23-án műsorra tűzték A mi kis falunk teljes első évadát, így azt kora délutántól késő estig, megállás nélkül darálhatták a nézők.

November elsejére is ugyanilyen maratonnal készül a csatorna, csak ezúttal a második évadot láthatjuk. A sorozat epizódjait 13 órától 21 óráig követhejük pénteken.

Valószínűleg a csatorna célja az, hogy mire folytatódik az RTL Klubbon a 4. évad, végig menjenek az eddigi epizódokon. Szóval még egy 3. évados maratonra is számíthatunk. Nem kizárt, hogy azt január 1-jére időzítik majd.

Borítókép: IMDb