Exatlon Hungary: Ujvári Iza sz*rt sem ér?
Borítókép:  TV2

Az Exatlon Hungary nézői szerint Ujvári Iza egy öntelt nő, akinek csak a szája jár, de pontot hozni nem tud. Egymásnak estek a rajongók.

Az Exatlon Hungary statisztikáját bárki megnézheti az interneten; több Facebook-oldalon és különböző portálokon vizsgálhatjuk meg, hogy egyes versenyzők hány futamot futottak eddig a 3. évadban, abból hányat nyertek meg, és hányat veszítettek. Mi több, azt is megnézhetjük, hogy az exatlonisták hány medált szereztek eddig.

Jelenleg a legeredményesebb játékos Herczeg-Kis Bálint, aki a 192 futamából 128-at nyert meg, és összesen 5 medált gyűjtött eddig. Jelenleg így néz ki a legjobb öt exatlonista eredménytáblázata (bár Jósa Dani van az élen a 80 százalékos teljesítményével, ne felejtsük el, hogy ő nemrég érkezett a versenybe; így őt nem vettük bele):

1. Herczeg-Kis Bálint - összesen 192 futam: ebből 128 nyert; 64 vesztett - 5 medál - 66,67%-os teljesítmény
  2. Somhegyi Krisztián - összesen 155 futam: ebből 97 nyert; 58 vesztett - 2 medál - 62,58%-os teljesítmény
  3. Buzás Dorottya - összesen 152 futam: ebből 95 nyert; 57 vesztett - 2 medál - 62,50%-os teljesítmény
  4. Kőnig Anna - összesen 149 futam: ebből 80 nyert; 69 vesztett - 1 medál - 53,69%-os teljesítmény
  5. Wald Ákos - összesen összesen 60 futam: ebből 32 nyert; 28 vesztett - 1 medál - 53,33%-os teljesítmény

Az öt legrosszabb statisztikájú versenyző jelenleg

• Halász Vivien - összesen 30 futam: ebből 13 nyert; 17 vesztett - 43,33%-os teljesítmény
  • Cservenák Csepel (kiesett) - összesen 12 futam: ebből 5 nyert; 7 vesztett - 41,67%-os teljesítmény
  • Imreh Balázs - összesen 21 futam: ebből 8 nyert; 13 vesztett - 38,10%-os teljesítmény
  • Fülöp Marci - összesen 19 futam: ebből 5 nyert; 14 vesztett - 26,32%-os teljesítmény
  • Kurtán Adél - összesen 14 futam: ebből 3 nyert; 11 vesztett - 21,43%-os teljesítmény

A fenti statisztikai eredményekhez fontos megjegyezni, hogy ebbe a nemzetközi mérkőzések nem számítanak bele!

Láthatjuk tehát, hogy jelenleg kik teljesítenek a legrosszabbul az Exatlonban, a nézők közül rengetegen mégis Ujvári Izát, volt válogatott labdarúgót támadják, mondván nem hoz a csapatának pontot, csak a szája jár, és azt képzeli magáról, hogy ő a csapatkapitány.

„Egy ilyen buta ( Altábornokot) ritkán látni Pont nulla de mocskólodni azt tudd Szégyen”

„Hú de bekébzelt vagy Iza,Pontot meg nem viszel a csapatodnak de mindent megmagyarázol,csak osztod az észt mintha csapat kapitány lenél, és még ki ha te nem vagy teszed a formád”

„Nagyarcú bajnokok gyöngye! Hangot hallunk,de embert nem látunk! Miért nem a zseniális teljesítményeddel foglalkozol a kékek helyett???”

„Ennek a nőnek akkora az arca, hogy már nem fér el a képernyőn sem lassan és a gonosz, alpári magjegyzései pedig kritikán aluliak !”

- csupán csak néhány nézői komment, amit a műsor Facebook-oldalán az egyik videó alatt olvashatunk. Nevezetesen az alábbi videó alatt.

Szerkesztőségünkhöz is több néző levele érkezik be, akik az adásokban látottakat kommentárják; a pénteki adás után mi is kaptunk olyan üzeneteket, amelyekben Fülöp Marci megdöbbentő teljesítményéről esett szó, amit a Medál játékban mutatott, de szóba került Gelencsér Timi öltözködése, és Ujvári Iza is. Ezekből idézünk most néhányat:

„Öntelt focista. minden szava bűzlik, csak mocskolodni tud”

„Iza jobban tenné,ha a saját telesítményével foglalkozna, mert azt tudjuk hogy pofázni az tud”

„amekkora arca van ennek a csajnak, közben meg szart sem ér... egyátalán minek van még itt?!”

„majd akkor dumázzon, ha már pontokat is hoz a bajnokoknak”

Látható tehát, hogy Ujvári Iza nem igen lopta be magát a nézők szívébe, persze vannak nagyon sokan, akik megvédik a bajnokot, hiszen akik tényleg figyelemmel kísérik a műsort, tudják, hogy Iza igenis hoz pontot a csapatának, a statisztikai táblázatban is a 12. helyen áll, éppen Halász Vivien előtt.

Ujvári Iza - összesen 58 futam; ebből 26 nyert, 32 vesztett - 44,83%-os teljesítmény