Megmutatjuk július 4-e legfontosabb focimeccseit és góljait
Borítókép:  Cristiano Ronaldo. Forrás: AFP/Marco Bertorello.

Több labdarúgó-mérkőzést rendeztek július 4-én, a legfontosabb találkozók összefoglalói helyett megmutatjuk a gólokat.

A nap mérkőzései közül kiemelkedik a német kupadöntő, amit a Bayern München 4-2-re nyert meg a Bayer Leverkusen ellen.

A Juventus városi rangadót vívott a Torino ellen, amit 4-1-re nyert meg. Cristiano Ronaldo első szabadrúgásgólját szerezte a Serie A-ban, összességében pedig ez volt karrierje 55. szabadrúgásgólja.

A Lazio kitartóan üldözi a Juventust, és ahhoz, hogy csökkentse hátrányát mindenképpen le kellett győznie az AC Milant. Ez nem sikerült, hiszen hazai pályán 3-0-ra kikapott, így most már inkább a második hely megtartását kell célül kitűzni.

A Premier League-ban ádáz csata zajlik a Bajnokok Ligája helyezésekért. Az már korábban eldőlt, hogy a Liverpool a bajnok, és nagyon úgy néz ki, hogy a Manchester City lesz a második. A harmadik és negyedik helyre azonban többen pályáznak.

A Manchester United az utóbbi időben jó formában van, meg is verte a Bournemouth-t.

A szezon egyik meglepetéscsapata a Wolverhampton Wanderers az Arsenalt fogadta, és ki is kapott 2-0-ra.

A Leicester City magabiztosan hozta hazai mérkőzését a Crystal Palace ellen, a végeredmény 3-0.

A negyedik helyen álló Chelsea a Watfordot fogadta, és le is győzte 3-0-ra.