A mérkőzést közvetítő Sport Televízió lehetővé tette, hogy újnézzük a Mol-Pick Szeged–Paris Saint-Germain BL-mérkőzés utolsó perceit.
Az aktuális Bajnokok Ligája-fordulóban a Mol-Pick Szeged a francia Paris Saint-Germain csapatát fogadta. A világsztárokkal teletűzdelt párizsiak már hat góllal is vezettek, ám a hazaiak nem adták fel, és óriásit küzdve végül 32-29-re nyertek.
Az utolsó percek frenetikus hangulatban teltek, amit jól visszaad a mérkőzést közvetítő Méhes Gábor és Borsos Attila.
A mérkőzés legjobbja a Szeged színeiben parádézó Joan Canellas lett, aki tíz góllal terhelte meg a PSG hálóját.
Borítókép: a MOL-Pick Szeged játékosai győzelmüket ünneplik a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, az A csoport 12. fordulójában a francia a Paris Saint-Germain ellen játszott mérkőzés után. Forrás: MTI/Ujvári Sándor.