A szurkolók közt verekedtek az NBA sztárjai
Borítókép:  Jared Dudley-t többen próbálták visszatartani. Forrás: AFP

Nem mindennapi események szemtanúi lehettek azok a nézők, akik szombat este egy kosármeccset választottak kikapcsolódásként.

Szépen, a megszokott mederben zajlott a Brooklyn Nets–Philadelphia 76ers, az NBA rájátszásának egyik mérkőzése. A harmadik negyedben a házigazdák egyik játékosa, Jarrett Allen zsákolni próbált, azonban a philadelphiai Joel Embiid nemes egyszerűséggel leütötte.

Ezt nem hagyhatta szó nélkül Allen csapattársa Jared Dudley, aki számonkérte Embiid tettét. Azonban a vendégek is csapattársuk segítségére siettek, főleg Jimmy Butler volt nagyon aktív. Ha már lúd, akkor legyen kövér alapon többen is csatlakoztak a csetepatához. Ennek pedig az lett a következménye, hogy a verekedő társaság a nézők közé zuhant.

Szerencsére gyorsan sikerült lecsillapítani a kedélyeket, ezek után már a játéké volt a főszerep.

A meccset egyébként a Philadelphia nyerte 112-108 arányban, ezzel már 3-1-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban.