Összegyűjtötték Federer és Nadal legjobb pillanatait
Nagyon jól sikerült a Laver Kupa, ahol az első tornát végül Európa nyerte 15-9-re. Most már a többség ismét élesben versenyez, most éppen a japán és kínai 500-as tornákon. A teniszezők komolyan vették a kihívást, és úgy néz ki lesz jövője a kezdeményezésnek, ami Federer agyából pattant ki.

Közben lement a legjobban várt meccs is a tornán, vagyis Federer és Nadal egy csapatban voltak, és páros mérkőzést játszottak. Felszabadult, de mégis nagy küzdelem volt ez, amit a világ jelenleg is két legjobb teniszezője természetesen megnyert.

Reméljük még sokáig láthatjuk a pályán a két klasszist. Gondoljunk csak bele, amikor Federert vissza akarták vonultatni, de mit művelt ebben az évben? Nadal persze szintén. A videót megnézve pedig rájövünk, hogy igaz a mondás: ellenfelek és nem ellenségek. Két jó barátról van szó, ha még most egy csapatban is voltak. (Torony)